Zadaszenia tarasów są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą.

   Obojętnie czy w białym, czy w innym kolorze. Dla każdej dowolnej szerokości, o głębokości do 5500 mm. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni.
Wystrój i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, mogą być indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dokładnej obróbki i montażu, zadaszenie tarasu będzie ozdobą domu.

 

Aluminium jest doskonałym materiałem do wykonywania zadaszeń. Praktycznie nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, a przy tym konstrukcje aluminiowe są niezwykle wytrzymałe i odporne na  warunki pogodowe.
Poprzez doskonałe właściwości statyczne daje się indywidualnie kształtować i wraz z przemyślaną koncepcją gwarantuje perfekcyjne efekty.

Aby zapewnić ochronę przeciw wiatrowi i złą pogodą, zadaszenia tarasowe można wyposażyć w elementy wiatrochronne, składane oraz przesuwane. Przy takim wyposażeniu można degustować się każdą pogodą na zewnątrz.