slide 1 slide 2 slide 3 slide 4

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy handlowi

www.yawal.com

 www.aluprof.eu

 www.schueco.com

     www.winkhaus.com

         www.nice.pl

          www.akces.slask.pl

 

Facebook Box

by Free Games

Współczesna architektura może stać się punktem docelowym dla redukcji zużycia energii. 

Wykorzystywanie źródeł odnawialnych uznawane jest za jeden z fundamentalnych aspektów branży budowlanej. Podążając za trendami nowoczesnego świata, nieustannie pracujemy nad systemami odnawialnych źródeł energii. Do projektowanych przez nas technologii wdrażamy także rozwiązania ekologiczne.

              Balustrada Całoszklana                       Balustrada Całoszklana

ZALETY SYSTEMU

? Pozyskiwanie czystej i odnawialnej energii,
? Wykorzystywanie nowoczesnych i atrakcyjnych materiałów,
? Wyjątkowe walory estetyczne wpływające na odbiór całości architektury,
? Zaawansowana technologia wykorzystująca zieloną energię,
? Możliwość zwrotu kosztów inwestycji,
? Łatwość utrzymania i obsługi.

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Najnowszy system balustrad całoszklanych posiada możliwość przetwarzania energii słonecznej na prąd elektryczny poprzez zastosowane ogniw fotowoltaicznych. Ten wielofunkcyjny produkt spełnia wszystkie nowoczesne standardy architektoniczne w zakresie projektu i wykonania. Istotnym elementem podczas procesu projektowego łączenia ogniw fotowoltaicznych z budynkiem jest ustawienie paneli w kierunku bezpośredniego źródła światła słonecznego.

PONADCZASOWE MINIMALISTYCZNE WZORNICTWO

Balustrada fotowoltaiczna BA PV łączy w sobie względy estetyczne z technicznymi zaletami rozwiązań fotowoltaicznych, jej montaż jest wyjątkowo łatwy i szybki. Konstrukcja składa się ze specjalnego profilu kotwionego do posadzki balkonu oraz przeszklenia ze zintegrowanymi elementami fotowoltaicznymi. Przeszklenie wykonywane jest w zależności od potrzeb w formie przeziernej lub nieprzeziernej (PV). Atrakcyjna całoszklana balustrada sprawia wrażenie lekkiej i nieposiadającej pionowych połączeń aluminiowych. Jej górna część może być opcjonalnie zwieńczona pochwytem. Profil bazowy stanowi obudowę dla okablowania. Nasze nowe rozwiązanie jest doskonałym dopełnieniem architektury.

 

ULOTKA PDF

 Books!

ALUPERFEKT.PL © 2011 | Projekt i wykonanie GreSi.pl