slide 1 slide 2 slide 3 slide 4

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy handlowi

www.yawal.com

 www.aluprof.eu

 www.schueco.com

     www.winkhaus.com

         www.nice.pl

          www.akces.slask.pl

 

Facebook Box

by Free Games

 

Ogród zimowy to pomieszczenie wypełnione słońcem i roślinnością oraz specyficznym klimatem. Można w nim urządzić pokój umożliwiający doskonały wypoczynek i tym samym powiększyć powierzchnię mieszkalną domu. Ogrody zimowe mogą spełniać zróżnicowane funkcje, np. oranżerii do uprawy ciepłolubnych gatunków roślin, czy salonu wypełnionego światłem i widokiem na ogród.

Ogrody zimowe zwiększają Państwa możliwości kontaktu z przyrodą, można z nich bowiem korzystać przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody. Oferowana przez Firmę ALUPERFEKT konstrukcja aluminiowa jest stabilna i trwała, a nasi doradcy i projektanci dokładają wszelkich starań, by dobrze współgrała z architekturą całego budynku, tworząc harmonijną całość. Naszym priorytetem jest staranne zaprojektowanie oraz wykonanie konstrukcji ogrodu zimowego, tak by służył on Naszym Klientom przez długi czas.

 

   

 Zadaszenia tarasów są idealnym uzupełnieniem Państwa tarasu. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą.

   Obojętnie czy w białym, czy w innym kolorze. Dla każdej dowolnej szerokości, o głębokości do 5500 mm. W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni.
Wystrój i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, mogą być indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz dokładnej obróbki i montażu, zadaszenie tarasu będzie ozdobą domu.

Zdjęcia - ogrody zimowe


 

 

DASZKI NAD WEJŚCIEM - KONSTRUKCJE ALUMINIOWE

      Wybierając daszki nad  drzwi firmy ALUPERFEKT podejmują Państwo właściwą decyzję. Oferujemy szeroki wybór kształtów, pozwalający na dopasowanie daszka do architektury budynku. Zadaszenia charakteryzują eleganckie linie i zawsze modny styl w połączeniu ze spełnieniem najwyższych wymagań jakości.

                  Books!

ALUPERFEKT.PL © 2011 | Projekt i wykonanie GreSi.pl