O NAS

Doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji

STAWIAMY NA LUDZI

Nasza siła tkwi w ludziach – w naszych wykwalifikowanych pracownikach, którzy posiadają niezbędne umiejętności i bogate doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej. To właśnie dzięki nim unikamy popełniania błędów i jesteśmy w stanie zapewnić produkty o najwyższej jakości.

30 lat
doświadczenia

Doświadczeni
specjaliści

Wsparcie
techniczne

ALUPERFEKT to kreatywność oraz profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze inwestycji oraz bezpośrednim kontakcie z inwestorami. Dzięki temu nawiązujemy silne relacje i gwarantujemy efektywną komunikację na każdym etapie projektu.

Nasz zespół jest gotowy do pomocy w każdym momencie, zapewniając szybką obsługę i oddanie się całkowicie trosce o klienta. Dzięki naszej pasji i staranności, jaką wkładamy w produkcję każdego z naszych wyrobów, gwarantujemy najwyższą jakość, na którą udzielamy 24-miesięcznej gwarancji.

Nasze produkty są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze dążymy do zapewnienia optymalnego stosunku jakości do ceny. Klientom o wysokich wymaganiach proponujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania.

WIĘCEJ NIŻ OKNA I DRZWI

Oferta Firmy ALUPERFEKT  obejmuje ślusarkę okienną i drzwiową produkowaną z materiałów najwyższej jakości pochodzących od naszych dostawców Aluprof i Aluron.
Szeroki asortyment produktów pozwala nam zrealizować każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie.

Duża różnorodność kształtów oraz bogata gama kolorystyczna naszej ślusarki daje ogromne możliwości w zakresie niepowtarzalnej aranżacji inwestycji. Nasze rozwiązania zapewniają także maksymalną oszczędność energii.

Zapraszamy do kontaktu